DÉMONI NEBES A PEKEL část pátá

23. července 2008 v 23:57 | An´ja
Pěkné čtení

Přiběhla k domovním dveřím a zmocnil se jí strach.,,Co když tam bude?"Zeptala se sama sebe.Dodala si odvahu a vztoupila dovnitř.Úlevou vydechla.Nikdo v domě nebyl.Okamžitě se vrhla ke stolu a začala psát……..
"Sasuke……………..
Nevím proč,nevím kdy,nevím jak,ale vím co se stalo………..Jedná otázka mě vrtá hlavou PROČ?Ale to už je teď jedno……………..Vím vše jsi zbaven veškerých závazků ke mě……………………. "
Jakmile to Sakura dopsala do očí se jí draly slzy.Dala si facku a zařvala.,,Už nikdy"Když se uklidnila prohlédly si dům a dopis dala na stůl do obýváku.Vedle něho položila rudou růži a prstýnek.Podívala se znova na ten dopis a růži a rychle opustila dům……………….
Sasuke se podíval na budík vedle postele a vyskočil zděšením.Málem ho klepla pepka.,,To už je šest?"Zeptal se sám sebe.Oblíkl se v nerychlejším tempu jakém to šlo.Tím taky probudil Sakumi.Sakumi sena něho ještě zalepenýma očima podívala.,,Musím jít lásko."Řekl jí v rychlosti a vyletěl z domu…………………………..
Běžel snad světelnou rychlostí.Lidí,kteří na něho nevěřícně koukali si nevšímal.Doběhl k domu kde bydlel se Sakurou.První co ho zarazilo bylo,že uvnitř se nesvítí.Vešel dovnitř.Naštěstí v tom spěchu nezapomněl klíče.Vběhl do domu a rozhlížel se na všechny strany.V síni nikoho nespozoroval.Přešel do kuchyně a pak po schodech do horního patra ale ani tam nikoho nenašel.Vešel tedy do poslední místnosti se zatajeným dechem.Vešel do obýváku a okamžitě si všiml rudé růže a dopisu vedle ní.Až na druhý pohled si všiml prstýnku.Zamrazilo ho.Zvědavost mu ale nedala a přešel ke stolu.Vzal vzkaz do rukou a začal opatrně číst…………………………………….
Nemohl tomu uvěřit.Jak to zjistila.Byl mu nějak divně i když se dneska ráno rozhodl pro Sakumi.Mráz mu po zádech běhal skoro neustále a cítil takové divné prázdno.Sedl si jako omámený na gauč.v ruce svíral pořád ten list papíru.Vrtalo mu hlavou kde asi teď může být.Že by utekla z vesnice?.Ne.To je nemožné.Tohle by nedokázala…………………………………………………………………………………..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.