Srpen 2008

Pro Myru

31. srpna 2008 v 21:06 | Hirameki |  BLBINY
MOOc ti děkuju za to,že si ji našla díííky!!!!!!!!

Pro An´ju

31. srpna 2008 v 20:53 | Hirameki |  BLBINY

Máš to Karin

31. srpna 2008 v 20:45 | Hirameki |  BLBINY
zdroj:Tady

Obrázečky..........

31. srpna 2008 v 20:39 | Hirameki |  No coment XD
No coment ....................................

Temari a Shikamaru

31. srpna 2008 v 19:54 | Hirameki |  Shikamaru a Temari
Táák pravidlo znáte XD.A předem se omlouvám,jestli to tu už někde bylo,ale moje pamět není suprová,takže gomen(njn paměť mě nezklamala)

Lovci z temnot 3.díl

31. srpna 2008 v 19:02 | Hirameki |  LOVCI Z TEMNOT
Další dílek pro Myru.Gomen za to,že jsem to nepřidala dřív,ale jaksik jsem nestíhala.Takže děkuje za komentíky ,které mi píšete.XDXDXDNo a jenompřeji pěkné čtení

Itachi Uchiha

31. srpna 2008 v 18:39 | An'ja |  postavy
Uchiha Itachi se narodil 9. června, na začátku série Naruto mu bylo mezi 17-18 lety. Itachi je 175,2 cm vysoký a váží 57,1 kg. Má černé vlasy a oči, když používá Sharingan (dědičná vlastnost klanu Uchiha), tak jsou jeho oči červené. Akademii dokončil jako nejlepší student už v sedmi letech, v osmi letech ovládl Sharingan, v deseti letech se stal Chuuninem a ve třinácti byl se stal vůdcem ANBU skupiny ve Skryté Listové Vesnici. Nyní je Nukenin (ztracený ninja) a zločinec třídy S. Je členem organizace Akatsuki. Itachi ovládá Mangekyou Sharingan. Itachi řekl Sasukemu, že když bude schopen získat Mangekyou Sharingan, tak osoby, které to mohou používat, budou celkem tři.
Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběh Uchiha Itachi opustil Listovou v době, kdy bylo Narutovi 7 let, potom co vyvraždil celý svůj klan, naživu nechal jen svého mladšího bratra Uchihu Sasukeho. Když mu bylo asi 17 let, tak už se dokonce obával i Orochimaru. Nyní je členem organizace Akatsuki. Orochimaru plánoval, že jeho tělo použije jako novou schránku pro svou duši, ale Itachiho síla neuvěřitelně vzrostla, a tak Orochimaru musel změnit svůj plán, opustil Akatsuki a jako novou schránku si vybral tělo Itachiho bratra.
Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhDůvod proč Itachi vyvraždil svůj klan a nechal naživu jen svého mladšího bratra, je stále nejasný. Když se ho Sasuke zeptal, odpověděl mu "Abych otestoval své 'Utsuwa'." V japonštině 'Utsuwa' (器) může znamenat "Nádoba" nebo "Kontejner," ale také to může znamenat "Schopnost" nebo "Nástroj." Orochimaru používá toto slovo, když mluví o tělu, které použije v jeho technice Fushi Tensei no Jutsu (Reinkarnace žijící mrtvoly). Proto toto slovo v Itachiho podání může znamenat cokoli kvůli spojení s Orochimaru v minulosti nebo jen, že chce otestovat svou sílu.
Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhTaké Sasuke vymyslel své vlastní teorie. Během boje s Gaarou Sasuke vzpomínal na svůj životní cíl: Zabít Itachiho. Sasuke věří, že ho bratr nechal naživu, protože hluboko v sobě cítil vinu za vyvraždění celého klanu. Sasuke byl nechán naživu, aby mohl zesílit, a pak potrestat Itachiho za vyvraždění klanu. Sasuke věří, že je ztělesněním Itachiho viny.
Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhNavzdory tomu, že je vrah celého klanu, a jako jeho nejlepší a nejbližší přítel je také vůdčím členem Akatsuki, tak Itachi není chladnokrevný vrah snažící se zabít všechny, co jim stojí v cestě. Když Sarutobi Asuma a Yuuhi Kurenai stojí mezi ním a jeho cílem (Uzumaki Naruto), nezabije Kurenai, i když má příležitost, jen ji zraní tak, aby si to pamatovala, a taky ji uvězní v jejím vlastním Genjutsu. Také mohl jednoduše zabít Kakashiho a Sasukeho, ale radši je mučil pomocí jeho Mangekyou Sharinganu, aby potvrdili jeho sílu.
Jak se zdá, tak Itachi má celkem rád svého partnera Kisameho, protože řekl, že nechce, aby se Kisame zbytečně zraněnil v boji s Kakashim. Bylo to poprvé, kdy Itachi ukazál nějakou známku citu po zmasakrování jeho klanu. Jinak má vždy stejný pohled a zdá se, že ho nic nepřekvapí nebo v něm nevyvolá emoce.
Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhSasuke věří, že ani on ani Orochimaru sami nedokáží Itachiho zabít, ale myslí si, že když Orochimaru ovládne jeho tělo, budou mít větší šanci.

Překlad a význam jména

Jméno Itachi znamená lasička. V japonské mytologii jsou lasičky špatným znamením, předzvěstí smůly a smrti.

Techniky

Sharingan
Mangekyou Sharingan (Kaleidoskopický Sharingan)
Amaterasu (Zářící nebe)
Tsukuyomi (Snící čtenář)
Kage Bunshin no Jutsu (Stínový klon)
Katon: Goukakyuu no Jutsu (Oheň: Velkolepý Fireball)
Katon: Housenka no Jutsu (Oheň: Fénixův Oheň)
Kage Bunshin Daibakuha (Stínový klon - Velká exploze)
Magen: Kyouten Chiten (Démonická iluze: Zrcadlové prohození Nebe a Země)
Suiton: Suigadan (Voda: Střela vodního tesáku)


NAKONEC BYLI SPOLU část sedmá

31. srpna 2008 v 17:34 | An'ja |  NAKONEC BYLI SPOLU
tak další část....................................................................
dneska sem musím přidat ještě kousek páč jsem Jess slíbila pořádně dlouhej dílek
pěkný čtení
Šla dlouho.Došla na mýtinu uprostřed lesa.Koukla se na hodinky.(trochu divné neřešte).Bylo za minutu deset.Chvíli stála,a dívala se na měsíc.Z přemýšlení jí vyrušilo známé puf.Byl tam.Sakura k němu došla a sundala mu slamák.Vytřeštila oči.,,Sasuke?"Vypískla.Ona se jen usmál.Ale jinak.Sakura se ještě nevzpamatovala z šoku.Proto bylo jednoduché jí přitisknout ke stromu a zablokovat nohy a ruce.Nemohla se bránit.Sasuke se k ní přiklonil a násilně jí políbil.Sakura se vzpamatovala.Bylo jí na blití ale přemohla to.Kousla Sasukeho a nakopla ho……………..
Rány se ozývají lesem.Sakura z vražedným výrazem hází Sasukeho po lese.Pěsti lítají.Sasuke se nemůže bránit.Na to už je moc polámaný.Sakura neskončila do doby než se Sasukem posrážela stromy do tvaru znaku listové.Poslední úder,poslední pěst.Sasuke se zhroutí a vykašle krev.Sakura pořád se stejným výrazem k němu příjde a chytne ho pod krkem.,,To jsi byl celou dobu ty!"Zavrčela.Sasuke zakroutí hlavu.,,Ne…..Chtěl jsem se ti pomstít a vidím že to uspělo."Usmál se a nahodil cool výraz.Sakura ho odhodila dál a tím pádem zničila znak který tak pracně tvořila.Vrátila se na mýtinu.A znova se ozvalo puf.Zase tam stál on.Sakura už se neudržela.,,Co si myslíš?Kdo jsi teď?Sasuke já tě zabiju!!!!!!!!!!"Muž v Akatsuki plášti zřejmě nechápal.Byla zoufalá.Nevěděla kod to je.Jestli to vůbec někdy byl ten za koho ho považovala.,,Sakuro"Ta se zarazila.Znělo to jinak.Jinak než před chvíli.,,Kdo vlastně jsi?"Zeptala se.A po tváři jí stekla slza.Slza?Ano.Muž na koukal jak vyjevený.Nebyl to však vidět.Sakura se opřela o strom a oddychovala.Dneska nic takového nečekala.Z poklidného dne,noci se stala noční můra…….
Dodala si odvahu.Přišla k němu.Byla rozhodnutá.Sundala mu slamák.Zarazila se.Byl to on.Vážně jsi to ty?"Zeptala se ještě jednou.,,A kdo bych měl být?"Zeptal se.Stále zjevně nechápal co se tu stalo.Sakura se usmála a naklonila se k němu.Itachi jí zlehka políbil.Ano teď byla přesvědčená.Je to on………………………………………………………………….
Sakura přišla k ohni.ANBU tam pořád seděl.Teď už spíš ležel.Ležel nehybně.Sakura přišla k ohni.,,Slyšel jsem rány co to bylo?"Zeptal se.,,Nic.Jen sem se naštvala."Prohodila.Teď už se vrátila do normálu.Chladná,nelítostná mrcha.Fůrie prvního stupně.Mistr brutální síly.Nejlepší medic -ninja.Lepší kunoichy než Tsunade-hime.Ona.Sakura Haruno…..
V noci měla Sakura hroznou noční můru.Její druhé já jí po snu začalo našeptávat.Jsi zločinec.Už nejsi ta hodná holka co plnila mise a příkazy do puntíku.Příjde se na to.Musíš s tím něco udělat………………………………………………………………………………………………….
Dva ANBU vojáci se probudily do krásného rána.Sakura se probudila svěží a plná energie.Včerejšek jí da zabrat ale zároveň jí naplnil pocitem útěchy.Za to její partner měl velké potíže.Vstával se sykavou boletí a steny.Křupalo to v něm jako by měl zlámanou každou kost v těle.S těží se narovnal.Sakura si toho všimla a mlem se neudržela a propukla by v záchvat smíchu.Pak by mu taky jednu vrazila.Udržela se a jen pod maskou nasadila výtlem.Zabalily si a vyrazily.Běželi tempem na který byla zvaklá ale ANBU ne.Navíc to v něm pořád křupalo.Sakura to nevydržela a zastavila.,,Co jsi vyváděl když sem se šla projít.Musel sis zlomit každou kost v těle.Přišla k němu a na ruce se jí objevila zelená chakra.Za pět minut už byla hotová.Si divný seděl jenom u ohně a si zlámaný jako kdybys vedl bitvu století nebo by si tě vzala do parády Tsunde.Řekla jen tak aby řeč nestála.ANBu na to nic neřekla a tak pokračovali beze slova.Doběhli až na místo kde byl naposled spatřen Uchiha Sasuke.Tentokrát si Sakura vybrala na mušku Sasukeho.Klekla si.,,Je tu někde poblíž a na opačné straně je tým Hebi.No první vyřídím tým Hebi.Pak si podám jeho a ty mi v tom nebudeš překážet mám s ní jeen nevyřešenej spor.Ale po tom by se neměl hejbat mno..nic…………Řekla a znova se rozeběhli………………………………………………………………..
dneska večer sem možná přidám ještě jeden

č.305

31. srpna 2008 v 11:12 | An'ja |  MANGA-česky
č.305

č.304

31. srpna 2008 v 10:50 | An'ja |  MANGA-česky
č.304

Epizoda 073

31. srpna 2008 v 0:13 | An'ja

Další dílek vyjde v JP 4.9 překlad bude nejspíš druhý den večer :D

Epizoda 072

31. srpna 2008 v 0:11 | An'ja


Epizoda 071

31. srpna 2008 v 0:11 | An'ja


Epizoda 070

31. srpna 2008 v 0:09 | An'ja


Epizoda 068-069

31. srpna 2008 v 0:07 | An'ja


Epizoda 067

31. srpna 2008 v 0:06 | An'ja


Epizoda 066

31. srpna 2008 v 0:05 | An'ja


Epizoda 064-065

31. srpna 2008 v 0:02 | An'ja


Epizoda 063

31. srpna 2008 v 0:01 | An'ja