Listopad 2008

Nekončí to!

30. listopadu 2008 v 11:06 | An'ja |  KECY
CHjááááááá já už se zblázním! Konečně sem mohla mít víkend alá komp. Konečně bez lítání po vesnici s letákama bez babičky a hlavně DOMA! Mno a co včera celý dn prolítaný. Večer mi komp zasedl taťka a sámmo zdržel se až do jedné. Tímto se také omlouvám všem co na mě čekali na icq že jsem nesplnila slib ale prostě to nešlo. No ale to je od věci. Ták pravý důvod. Mno NIC NEPŘIDÁVÁM !!!!! Bohužel ale jako vždy mám své důvody. Doma se totiž,...... Je to složitý a já nemám moc čásek. Prostě řekněme předěláváme a malujeme a rekonstrujeme pokojík ať máme konečně se ségřinou svůj pokoj. JNo takže musíme pomáhat. :D:D:D
Jinak asi se tady dneska moc nezdržím ale newim nic neslibuju. Jinak po procházení tescem mě napadla pzor napětí..............Nova kapitulovka !!! Bude jiná než ostatní .... A navíc mě zajímá jestli by se někdo nechtěl přhlásit jelikož bude na smyšlené postavy. Takže pls pište piště potřebuju vás mno s Emi počítám teda jestli můžu počítat takže už jsme tři.Mno to je jedno uvidíme podle ohlasu.:D:D:D:D:D:D
Takže se pls někdo přihlaše.... Díky........
Možná že ještě dnes zveřejním recenzi ale newim jak říkám asi se sem moc nedostanu.....
no nic zatíííííííím
páááááááááááááááááááááááá

Bolest 13.díl poslední

29. listopadu 2008 v 22:01 | Hirameki |  BOLEST
Ták no je to tady:-D.¨NO...Tohle je poslední dílek k Bolesti.Je to divný.Doslova.Popravdě čekala jsem konec jinak..A taky nikdo není na ICQ,takže to není onpo.No konec kec¨ání a pěkné čtení

Bleskovka 6

29. listopadu 2008 v 16:04 | Hirameki |  Soutěže(i diplomky pro soutěžící)
1.Kdo to je???
2.Máš rád/a tenhle pár?
3.Chodíš na náš bog často?
4.Čteš naše povídky?
5.Máš rád/a i nějáké jiné anime než Naruta?
6.Jsme spol spřátelení?
7.Pokud ne máš zájem?
8.Napiš plsky adresu na tvůj blog
9.Co na diplom?
10Arigato za odpovědi a tvůj čas :-D

Proč Itachi vyvraždil svůj klan???XDXDXDXD

29. listopadu 2008 v 15:08 | Hirameki |  Videa

To je teda fakt hustýýýý no comnet XDXDXDXDMysl vs Srdce

25. listopadu 2008 v 20:38 | Hirameki |  jednorázovky
Takže tohleto věnuji Sbéčku Denushce.Ale Deni dobře víš,že nejsi nejenom Sb,ale je to i hodinové kecání přes ICQ,doplňování klábosení,posíláno songů atd atd...A jenom co chci říct je:Díky,že se mnou klábosíš,že máš trpělivost se mnou a taky,že to vše můžu říct.Díky Denčo

Smrtící Proroctví -12.kapitola

25. listopadu 2008 v 19:59 | Hin-chan -Sb-éčko |  SMRTÍCÍ PROROCTVÍ
Další díleček od Hin-chan je vážně krásný !!!!

Naruto Shippuuden 85

24. listopadu 2008 v 18:20 | Hirameki


Bolest 12.díl

23. listopadu 2008 v 19:58 | Hirameki |  BOLEST
Tak konečně další dílek .dneska jsme se nějak rozjela.Další dílek k nějáké kapitolovce :-D.-D:-D.No jinak pěkné čtení.Zase sry za chyby a asi byste si měli přečít co se tam stalo,páč je to dlpouho co jsem přidala dílek.

Lovci z temnot 5.díl

23. listopadu 2008 v 18:51 | Hirameki |  LOVCI Z TEMNOT
MOOOC se vám omlouvám,ale jak sik jsem na tady thletu kapitolovku neměla inspiraci,alůe teď už dorazila,tak se konečně s ní někam hneme.Doporuču vám si přečíst první dílky,které jsme už napsala :-D:-D Teda pak to asik pochopíte.
Předem sry za chyby a pěkný čtení

žánry anime

23. listopadu 2008 v 15:29 | An'ja |  ANIME A MANGA
Charakteristické rysy
Anime je širokou paletou uměleckých stylů. Liší se v podstatě od umělce k umělci nebo studio od studia. Jejich typickými rysy jsou většinou propracované hudební kulisy a postavy stylizované v rozmanitých scénách a příbězích, zaměřené na širší publikum.
Žánry
V anime existuje mnoho žánrových podkategorií, jejichž náplní může být akce, dobrodružství, příběhy pro děti, komedie, drama, erotika (hentai), fantasy, magie, horror či science fiction.
Většina anime je kombinací několika žánrů, stejně jako témat. Je tedy těžké přiřadit titul pouze k jednomu žánru. Pořad se může na první pohled jevit jako dílo s jednoduchou zápletkou, ale jeho součástí může být daleko hlubší dějová linie nebo vývoj postav. Například u akčních anime není neobvyklé, pokud se dotýkají takových témat jako je romance, humor či společenská kritika. Stejně tak některé romance jdou ruku v ruce s akčními prvky nebo násilím.
Hlavní anime směry:
Bishójo
japonsky bishójo znamená 'pěkná dívka'. Termín tak může být užit na anime, ve které vystupuje hezká dívka.
například Sailor Moon, Magic Knights Rayearth, Kodomo no Omocha, Slayers, Fushigi Yuugi, Vision of Escaflowne (fantasy), Zetsuai, Hana Yori Dango (romantický), Shoujo Kakumei Utena (art), Haibane renmei (drama, art)
Bišónen
Anime akčně nebo sportovně zaměřené, popř. anime žánru Rabukome. Mimo jiné označení pro anime s pěknými hochy (většinou CLAMP tvorba).
například Naruto, Bleach, Prince of Tennis, Hikaru no Go (sportovní), Fushigi Yuugi, Ouran High School Host Club (komedie)
Ecchi
Odvozeno z japonské výslovnosti písmena 'H', počátku slova 'Hentai'. Název znamená něco jako 'obscénní sexualita'. Obsahuje lehký sexuální humor a fan servis.
například Love Hina, He Is My Master
Hentai je označení pro anime s erotickou nebo pornografickou tematikou.
například La Blue Girl
Josei
Japonský výraz pro 'mladou ženu'. Anime zaměřené na mladé ženy. Je jedno z nejvzácnějších typů anime.
například NANA, Paradise Kiss
Kodomo
Japonský výraz pro 'dítě'. Určeno pro malé děti.
například Hello Kitty, Keropi, Panda-Z, Kodomo no Omocha, Doraemon
Mecha
Anime s gigantnickými roboty.
například série Gundam, Neon Genesis Evangelion
Moé
Obsahuje postavy, které vypadají mladší než je jejich skutečný věk nebo jsou extrémně roztomilé. Poslední dobou anime zažívá trend moe.
například Akazukin Chacha, Ichigo Mashimaro, Magical Girl Lyrical Nanoha, Manabi Straight!
Anime pro dospívající nebo mladé chlapce.
například Oh My Goddess!, Outlaw Star, Cowboy Bebop
Sentai/Super Sentai
Doslova "bojující tým". Zahrnuje jakékoliv dílo, ve kterém se objevuje tým superhrdinů.
například Cyborg 009
Shójo
V češtině 'mladá slečna' nebo 'holčička'. Žánr je určen pro dívky.
například Fruits Basket
Mahó shójo
Podkategorie shójo, jejichž náplní jsou příběhy o magicky nadaných dívkách
Sailor Moon, Magic Knights Rayearth
Shónen
česky 'chlapci', shónen je podobný žánru seinen, ale je zaměřený na mladší ročníky.
například Naruto, Bleach, Dragon Ball Z, Digimon, Prince of Tennis, Hikaru no Go
Mahó shónen
Mužský ekvivalent Mahó Shójo.
například DNAngel
Tento typ mangy má podobnou náplň jako Yaoi/Shounen Ai, jen je zaměřen na vztah dvou dívek a to většinou spíše na platonické úrovni (mluvíme o Shoujo Ai) než na sexuální (Yuri).
například Shoujo Kakumei Utena, Card Captor Sakura, Maria-sama ga Miteru, Kashimashi ~Dívka potká dívku~
Shónen-ai/Yaoi
Japonský výraz pro 'chlapeckou lásku'. Anime je zaměřeno na sex (yaoi) nebo na vztah (shónen-ai) mezi dvěma muži/chlapci. Termín "Shónen-ai" je vyřazován z japonského jazyka kvůli jeho postrannímu významu - efebofilie - a je nahrazován slovní vazbou Boy's Love (BL), tj. chlapecká láska.
například Loveless, Gravitation, Zetsuai, Ai no Kusabi, Fujimi Orchestra, Level C, Sukisho

Anime

23. listopadu 2008 v 15:27 | An'ja |  ANIME A MANGA
Anime
Anime (japonsky アニメ) je označení animovaných filmů a seriálů, které jsou kresleny japonským stylem manga. Anime je zvykem dělit na TV seriály, OAV (Original Animated Video) seriály a filmy. Anime pochází z Japonska, kde je také zdaleka nejrozšířenější, a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí.
Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií, mezi nejznámnější patří studio Ghibli nebo Gainax.
V Česku mezi nejznámnější představitele anime určeného pro děti patří například seriál Pokémon nebo film Cesta do fantazie. Z hlediska západní kulturní kultury se může jevit jako překvapivé, že řada japonských animovaných filmů je zaměřena spíše na dospělé diváky. Dospělí fanoušci tohoto žánru pokládají za reprezentativní např. tituly jako Hrob světlušek, Ghost in the Shell, Neon Genesis Evangelion, Princezna Mononoke, Vampire Hunter D nebo Akira.
Historie
Historie anime začala na počátku 20. století, kdy japonští filmoví tvůrci experimentovali s animačními technikami, které se vyvíjely ve Francii, Německu, Spojených státech amerických a Rusku.
Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Oproti například Americe, kde jsou hrané pořady a filmy štědře dotované, v Japonsku je hraný filmový průmysl malý a tak trpí nízkými státními dotacemi, umístěním i omezením počtu herců. Film se také obtížně uchycuje na evropském nebo americkém trhu díky nedostatku účinkujících západního vzezření. Zato různorodé použití animace umožňuje tvůrcům vytvářet postavy a prostředí, která nevypadají japonsky a tak jsou západnímu světu blíže.[1]
Během 70. let 20. století došlo ke zvýšení popularity manga komiksů - které často později získávaly též anime podobu - obzvláště pak mang Osamy Tezuka, nazývaným "legenda"[2] a "bůh mangy".[3] Jako výsledek práce Tezuky a dalších průkomníku v oboru přineslo anime do současného umění plnohodnotné žánry a některé typické rysy. Kupříkladu žánr o gigantických robotech (mimo Japonsko známý jako "mecha"), který se utvořil pod Tezukou, byl vyvíjen pod Go Nagaim spolu s jinými a ke konci desetiletí zcela změněn Jošijukim Tominem. Mecha anime Gundam nebo Macross se v 80. letech rychle stalo klasikami žánru. V tom samém desetiletí bylo v Japonsku anime přijato hlavním filmovým proudem a zároveň tak zažilo boom v produkci titulů (Mimo to stojí za zmínku, že v Japonsku se manga těší větší publicitě než anime). Ke konci 90. let a na počátku 2. tisíciletí se anime zvýšeně rozšiřovalo na zámořských trzích.
Terminologie
Etymologie a výslovnost
Japonský výraz pro animaci, psaný v katakaně, je アニメーション (animéšon). Je to přímý přepis a převzaté slovo (viz gairaigo) anglického termínu animation. Japonská zkratka tohoto termínu je アニメ (anime). Oba výrazy jsou v japonštině rovnocenné, ale zkrácený tvar je více užíván.
Anime může být použito jako podstatné jméno ("Díváš se také na anime?") nebo jako přídavné jméno("Anime Guyver je odlišný od toho filmového Guyvera."). Slovo má pomnožný tvar ("Kolik už máš anime?"). Možná i kvůli faktu, že podstatná jména v japonštině množné číslo nemají.
O anime se někdy mluví jako o japanimaci, ačkoliv toto označení se již přestalo používat. Slovo japanimace zažilo svůj vrchol během 70. a 80.let 20.století, kdy bylo běžně používáno v první a druhé vlně anime příznivců. Tato zlatá éra skončila před druhou polovinou 90.let 20.století. Výraz je v dnešní době vnímán spíše v nostalgickém kontextu. V Japonsku pak označuje domácí animovanou tvorbu. Od té doby, co anime, popř. animéšon, popisuje všechny možné druhy animace, je japanimace využívána k odlišování japonských děl od tvorby zbytku světa.
V evropských zemích poslední dobou slovo anime často zahrnuje též pojem manga. Tento zvyk může pramenit z japonského užití: V Japonsku nabývá manga významu animace i komiksu (ačkoli použití slova

Aural Vampire

23. listopadu 2008 v 15:08 | An'ja |  HUDBA
Datum založení:
2004
Členové:
Exo-Chika (Vokály)
Raveman (Ostatní)


Aural Vampire je gotická skupina pocházející z Japonska - Tokya. Je to industrial/darkwave duo skládajicí se z: Exo-Chika a Raveman. Exo-Chika hraje jen na povrch nevinnou žena, zatímco Raveman se schová ve stínech za krvavě červenou Jason-esque maskou a vrstvy vojenské výbavy....


Kanon Wakeshima

23. listopadu 2008 v 14:59 | An'ja |  HUDBA
promiňte ale o Kanon jsem nic nezjistila:Dtakže jen tady skopírované z jedné stránkyTak o této slečně toho moc nevím, jmenuje se Kanon Wakeshima. Jen že se ráda stylizuje do
velmi oblíbeného stylu oblékání v japonsku a to do lolita módy. Ale ne jen do ledajaké. Kanon si ráda hraje na gothic lolitu. Je to úžasná a velmi talentovaná slečna, která zvládá hru na violoncello. Také má velmi podmanivý zvláštní hlas a dokonce si i skládá texty.
No je to šikulka. Já se o ní dověděla díky ending písní k anime Vampire knight jménem Still Doll.
Tady je opening z animeYuki Kajiura

23. listopadu 2008 v 14:49 | An'ja |  HUDBA

Narodila se 6. 8. 1965 v Tokiu.
Kvůli otcově práci žila Yuki v Německu od roku 1972 až do středoškolského věku. První píseň, kterou napsala v 7 letech, darovala babičce na rozloučenou. Po ukončení vysoké školy (zpět v Tokyu) začala pracovat jako programátor systémů, ale r. 1992 se začala obracet k muzice. Za tento obrat vděčí svému otci, který zbožňoval operu a klasickou hudbu.
V červenci 1992 zahájila svou kariéru v ženském triu "See-Saw". Následující 2 roky vydali 6 singlů a 2 alba, ale roku 1995 se rozpadli. Yuki poté zahájila svou sólovou kariéru, kdy skládala muziku pro ostatní umělce, reklamy, filmy, animované filmy a hry.

V r. 2001 znovu-založila společně s Chiaki Ishikawou "See-Saw". Přibližně stejného času také pracovala s animačním studiem "Bee Train" na známém anime "Noir". Série pak sklízela výbornou kritiku, právě díky soundtracku, který byl považován za revoluci v anime muzice pro jeho riskantní, avšak velmi úspěšný mix elektronické hudby, opery a francouzského nádechu.
Kajiura si užívala tvůrčí svobodu, jakou ji do rukou vložil ředitel projektu "Noir". mohla si opravdu skládat jak se jí zlíbilo a do seriálu se pak vybraly kousky, které mu přišly vhodné.
Roku 2002 spolupracovala na dalším projektu, ".hack//SIGN", jehož soundtracku se prodalo přes 300 tisíc kopií. Při produkci sérií zároveň potkala "Emily Bindiger" a unesena jejím hlasem ji nabídla spolupráci na více jak 10 písních zařazených do seriálu.
Jeden z pozdějších "See-Saw" prací, ending pro "Mobile Suit Gundam SEED", kterého se prodalo na 200 tisíc kopií vyvolal senzaci ve světě anime hudby. V roce 2003 vydala Yuki 1. sólové album "Fiction", které představila na Anime Expo 2003 ve Kalifornském Anaheimu.

Co víc říct o této talentované skladatelce? Má můj nepokrytý obdiv za hudbu z Noir, zatím neznám její jiná díla, snad se k nim časem nějak dostanu. Ale musím říct že její hudbu považuji za to nejlepší co dosud znám. Divili by jste se kolik Evropských vlivů je schopná nacpat do striktně japonské hudby, mnoho jejich skladeb má vzor v opeře,( což já osobně miluju nejvíc) a také tam uslyšíte věřte nevěřte skotské motivy, dudy, namořnické motivy, a hodně motivů přopomínajících mi Italii a staré období kdy latina byla ještě jazykem nemrtvým. Také anglické krásne ploužáky, něco jako Karibské motivy, naboženskou hudbu starých předků ........no je toho mnoho proč Yuki Kajiuru obdivovat.

japonská kuchyně

23. listopadu 2008 v 14:43 | An'ja |  JÍDLO
Japonská kuchyně je pro Evropana při první zkušenosti nezvyklá, ale již po několika dnech pobytu v zemi vycházejícího slunce si ji většina cizinců oblíbí. Vyvinula se nezávisle na okolních zemích, ale přece jen převzala prvky a některá jídla jiných národů (Číňanů, Indů, Portugalců a dalších). Pro oko je velmi lákavá. Vyniká také pestrostí chuti, což kontrastuje s poměrně úzkým výběrem surovin a poměrně jednoduchou přípravou. Snahou japonského kuchaře je uspokojit hosta, předložit mu nejen chuťově, ale i esteticky dokonalý pokrm. Ocenění umění japonského kuchaře hostem je jeho největší odměnou. Evropan sotva odhalí jemné chuťové nuance, není často schopen rozlišit chuť některých pokrmů. Naproti tomu Japonci prý rozeznají i nevhodnou vodu, která byla použita k přípravě pokrmů. Japonci sami říkají, že jejich kuchyně "spočívá na vodě". Na rozdíl od jiných národů užívají totiž jen minimální množství tuků. Pokud vůbec olej nebo jiný tuk je součástí receptu, jedná se téměř vždy o jídla cizího původu, popř. přizpůsobená pro domácí chuť (např. tempura, vepřové kotlety nebo smažené ryby).

Kanon Wakeshima

22. listopadu 2008 v 23:16 | Hirameki |  Písničky


Smrtící Proroctví -11.kapitola

22. listopadu 2008 v 21:51 | Hin-chan -Sb-éčko |  SMRTÍCÍ PROROCTVÍ
Tááák tenhle délek je doslova božííí!!!!Nádhernýý..Moc se ti povedl Hin-chan.Takže Autorka is Hin-chan

Smrtící Proroctví -10.kapitola

22. listopadu 2008 v 21:48 | Hin-chan -Sb-éčko |  SMRTÍCÍ PROROCTVÍ
Reiko s ostatními dívkami ještě ten večer dorazili do ANBU ubytovny a ohlasili se velitely. Ten dívky ubytoval do nepoužívané části ubytovny aby měli soukromí. Bylo to tam docela hezké ale dívky to ignorovali. Umyli se a hned jak ulehli do postele usnuli nerušeným spánkem. Stejně tak i Aki a Reiko, které byli ještě podat hlášení a jejich misi a vysvětlení, proč se tak zdrželi.
"Dobře chápu! Zítra máte volno!"rozhodl velitel obě kývli a zmizeli z místnosti. Velitel se chvíli prohrabával v šuplíku až konečně našel čistý papír. Vzal do ruky peru a napsal na něj krátkou zprávu. Pak zavolal jednoho ANBU co měl právě službu a poslal ho s tím za Tsunade.

Další den ráno dívky vtali velmi odpočaté. Všech 7 opustilo areál ANBU akademie a vybrali se do lesů trénovat. Mizunata a Emi šli spolu znovu bojovat, Kim se šla proletět na svám drakovi, Kieko odběhla pryč se svou livicí, Reiko šla do Konohy něco vyřídit a Hirameki odešla stejně jako Aki trénovat. Asi půl kilometrů od ANBU Akademie se potkali.
"Aki?!"řekla trochu zaskočeně Hirameki a prohlédla si ji.
"Hmm ahoj."řekla pouze a pokračovala dál.
"Kam jdeš?!"zeptala se ji Hirameki. Aki se otočila přes rameno a zvedla tázavě obočí. Hirameki však přes masku nic neviděla.
"A proč tě to zajímá?!"chtěla vědet a založila si ruce v bok. Hirameki se zamyslela co odpovědet.
"Jen tak! Když jsi říkala, že nás 7 je celek tak jsem si myslela jestli by jsme se nemohli začít nějak bavit?!"vysvětlila Hirameki. Sama v duchu užasle, že vůbec něco takového vypustila z pusy. Za normálních okolností by jen pokrčila rameny a odešla by ale tentokrát to neudělala a ani nevědela proč.
Najednou se ji v mysli objevila tvář sestry a v duchu se malinko usmála. Její sestra An´ja bylo to nejdražší co měla a byla snad jediné co měla ráda. Ted je ale na dvou měsíční misi pryč! Tohle je jejích první mise, kdy nejsou spolu a Hirameki se kvůli tomu cítí trochu nesvá.
"A to ti mám jako věřit, že to myslíš vážně?!"vysmála se ji Aki a jako spestření se zasmála. Hirameki už teda pokrčila rameny a chytsla se otočit.
"Jdu na jedno místo, jestli chceš můžeš jít se mnou."zašeptala skoro Aki a už se otočila k odchodu. Vykročila rychlím krokem v před. Hirameki tam ještě chvíli stála jako sloup a právě přemýšlela co Aki řekla. Kdyř ji došel víznam slov rozběhla se za ní a zachvíli s ní srovnala krok.

Emi a Mizunata skončili na malém paloučku, kde se ihned vrhli do boje. Kdyby někdo šel náhodou kolem něviděl by nic než jen padat stromy, jako kdyby padali sami od sebe. Emi a Mizunata bojovali takovou rychlostí, že to nebylo ani možné. Jejich boj zvětšil malý palouček na slušně velký palouk s pařezi a popadanými stromy. Takhle bojovali asi dvě hodiny ale pak si dali malou přestávku, aby nedopadli jako minule. Neměli totiž tušení, kdo by je tentokrát vyléčil.
Kim létala nad krajinou a vychutnávala si ten pohled. Párkrát zkoušela se svým drakem nějaké strategické lety či triky aby si ještě více zpříjemnili let.
Kieko sekoupala v jezeře velmi dlaeko od ANBU a spolu s Korou svou lvicí si užívali a díky schopnosti ovládání vody, mohla Kieko i trénovat.
V konoze mezitím Reiko vyřídila několik potřebných věcí, a asi po dvou hodinách chození se mohla vrátit. Když opoštěla Konohu a prošla bránou v keři ji zaujal pohyb. Ihned zmizela a zamířila jeho směrem. Dotyčný před ní chvíli utíkla ale pak se nakonec zastavil na malé mítině. Reiko ho napodobila a přistoupila k němu.
"OH takže ty jsi od Akatsuki? S kým z těch padouchů mám čest se potkat?!"zasmála se Reiko a čekala co ji muž v plášti odpoví. Ten pouze zvedl ruku a sundal si klobouk co měl na hlavě. Odhiodil ho a podíval se Reiko do oči. Ta pouze hvízdla.
"Takže Itachi Uchua, jo?!"řekla se zaujetím a pořádně si ho prohlédla. Zastavila se u oči, které ale neměli Sharingan ale byli uhlově černé. Zaváhala. Něco ji z toho znepokojovala a zároven uklidnovala. Zároven ji začala být srdce trochu rychleji a pevně sevřela ruku v pěst.
"Co se to se mnou děje?!"pomysela se zmateně a snžila se uklidmnit. Itachi se usmál, protože její neklid vycítil, odhadl, že to není kvůli tomu, řže se ho bála ale praví důvod ho už nenapdl.
"Ale ale! Proč pak se nám třeseš? Žeby jsi se bála?!"neodpustil si Itachi poznámku. Reiko se pod maskou ušklíbla.
"Tak o tom bych pochybovala!"řekla výsměšně a ajejí klid byl zpět. Itachi se tiše zamál a stále ji probodával očima.
"Sundej si masku! Rád bych viděl koho mám před sebou!"řekl jen tak Itachi, i když vědel, že před ním stojí Okuma Reiko. Elitní ANBU. Reiko tiše polkla aby se donutila ke klidu a natáhla ruku s masce. Ještě nikdy nebyla tak nervozní a stále nemohla přijít na to proč.
Stiskla masku a sundala si ji. Hned na to se ji z pod masku vynořili rudé dlouhé vlasy a Reiko si je jen tak ze zviku prohrábla. Ani si nevšimla, že Itachi uplně uněmněl. A ještě když se díval na její pohyby a prohléžel ji její tvář, no doslova ho to odrovnala. Reiko oteřela oči a polédla jeho směrem.Uhlově černé oči se zahleděli do jiskřivě zelených ve kterých se občas mihla i jiná barva. Itachi ji uplně hltal očima. Reiko si toho našetěstí nevšimla a tak Itachi využil situace a uklidnil se.
"Takže Okuma Reiko!"řekl se zájmem a jeho hlas byl znovu bez citu. Jeho srdce však silně tlouklo. Reiko pohodila hlavou a usmála se.
"Legendární Uchiha Itachi, který vyvraždil svůj vlastní klan. Itachi na chvíli uhnul očima a jeho pohled se změnil z bezcitného na velmi bolestný. Reiko si toho všimla a ztichla. Vipadalo to, že zasáhla do citlivého místa.
"Osobně!"řekl pak z novu nabít chladem Itachi a vysměšně se usmál. Reiko jen tak mimochodem vytáhla katanu, Itachi ale najednou zmizel.
"Hledáš mě?!"ozvalo se za ní, když se začala rohlížet. Otočila se a chtěla seknout katanoua el Itachi ji chytl ruku a přitlačil ji na nejbližší strom. Oblyčeje od sebe měli pouhých pět centymetrů. Oba dva lyšeli zrychlený tep toho druhého a to je dunutilo se k sobě zařít přibližovat. Reiko začala pomalu zamírat oči a mírně se odpotala od stromu. Itachi trochu povolil stsk a také se začal přibližovat.
Jejich rty se letmo dotkly, když tu najednou za nimi praskla větev. Itachi se rychle oddálil a vytáhl kunai. Mírně škrábl Reiko do tváře ale pak udělal, že ho reiko odkopla. Kdyý se Iotachi zvedl ze země, Reiko už konečně pochopila situaci a zamračila se, ve velký rychlostisi nandala masku.
"Ale Itachi-kun! Ta ti to pěkn nandává!"ozval se za ním pobavený hlas.
"No hlavně, že ty jsi lepší Madaro!"řekl pohravě Itachi. Reiko se se trochu udiveně podívala na Madaru a pak zase zvážněla.
"Bože! Další Uchiha!"pomysella si v duchu a čekala co se bude dít.
"Tak co tu chcete?!"zepútala se po chvíli dost naštvěně.
"Jsme si přešli pouze promluvit!"oznámil ji Madara. Reiko se podivila ještě víc.
"A o čem?!"ozvala se znovu.
"O tom, že jedna tvoje kamarádka se právě nachází v našem sídla a není na tom zrovna nejlíp!"zašeptal tiše a zlověstně Madara. Reiko se zamyslela.
"Já mám kamarádky? Fííha, že o tom neví?!"řekla výsměšně Reiko. Madara se usmál.
"Promin, řekl jsem to špatně! Tvoje Kolegině ANBU Nakashima Aki byla unesena a ted na tom není dvakrát nejlíp! Měla by začít rychle zpívat nebo s takovouhle brzo umře."zachchtal se Madara. Itachi tiše stál a pozoroval moji reakci. Zatala jsem ruce v pěst.
"Sakra Aki!"pomyslelaa si naštvaně.
"Tak to nevím jak se vám ji podařilo chytit?!"přěmíšlla nahlas. Madara zvážněl.
"Příznávám byla to fuška! Dokonce odkrouhla Zetsua a Kisameho ale ten ji stihl ještě bodnout otráveným kunaiem!"vysvětlil Madara klidně a bezcitně.
"A co po ní chcete? Nebo proč mi to vůbec říkáte?!"ptala se dál Reiko.
"Je to jednoduché! Chceme vědet všechno o vás 7 a o tom proroctví nebo co! A navíc ona toho ví nejvíc!"vysvětlil Mdara a otočil se k odchodu. Itachi s ním. Reiko jako přikovaná stála na stejném místě i když oba už tu nějakou chvíli nebyli. Když se vzpamatovala hbytě se otočila a přemístila se k ANBU Akademii. Nechtělo se jí věřit, že Aki unesli. Vždyt to není ani možný dokázat!

Hime Lolita

21. listopadu 2008 v 21:39 | An'ja |  MÓDA

Hime Lolita

Svůj vzor má v představě evropské princezny. Je to jeden z nejkrásnějších, nejpropracovanějších, nejdražších a "nejurozenějších" Lolita stylů.

♥ hlavním znakem je samozřejmě - korunka (ačkoliv není podmínkou)
♥ nádherné načesané účesy, často plné lokýnek
♥ šaty jsou více propracované, často hodně do Sweet Lolita stylu (ačkoliv to není podmínkou)
♥ materiál šatů bývá dražší, používají se i lesklejší látky, prošívané látky, látky s královskými vzory
♥ šaty často inspirované rokokem
♥ náhrdelníky z perel, rukavičky


Casual Lolita

21. listopadu 2008 v 21:33 | An'ja |  MÓDA

Zdroj

Casual Lolita

Jedná se o více nenápadnější model, připomínající běžné oblečení.

♥ Je dobrý pro lolitky-začátečnice, které nechtějí moc šokovat okolí XD
♥ Skládá se z trička a sukně.
♥ Sukně je velice jednoduchá, občas jen s malou krajkou na lemu.
♥ Vršek je tričko s roztomilým potiskem
♥ Méně doplňků
♥ Mnohdy se pod sukní ani nemusí nosit spodnička


Butiky
Candy Violet